Lifestyle

Grudzień

16 grudzień

Grudzień to wyjątkowy miesiąc w roku. To czas, w którym zatrzymujemy się, zwalniamy, po to, aby dobrze przygotować się do magicznych chwil – Świąt Bożego Narodzenia. I tak naprawdę nieważne czy wierzymy czy nie, ten czas jest wyjątkowy również dla tych, którzy w Świętach nie widzą głębszego sensu. Te kilka dni bez pracy i nadmiaru obowiązków, bez pośpiechu i bez stresu, to dla wielu z nas jedyny moment, w którym możemy zajrzeć głębiej i uważniej przyjrzeć się samemu sobie.

Kończący się rok zachęca do przemyśleń. Myślę, ze warto usiąść i chociaż przez chwilę zastanowić się nad minionym rokiem. Krótko go podsumować. Przypomnijmy sobie, co dobrego wydarzyło się w tym czasie, jakie sukcesy odnieśliśmy i podziękujmy sobie za nie. Wspomnijmy też te trudne, przykre zdarzenia i wyciągnijmy z nich lekcję na przyszłość. Zamknijmy za sobą ten okres po to, aby w Nowy Rok wejść z nową siłą i energią, której nie będziemy tracili na zmaganie się z tym, co wydarzyło się kiedyś ale spożytkujemy na coś, co będzie nas rozwijało i sprawiało nam radość!

Poniżej kilka zdjęć z ostatnie miesiąca:

1

2

4

W grudniu miałam więcej wolnego czasu, dlatego znacznie częściej niż zwykle sięgałam po książki.

5

W tym miesiącu wyjątkowo piękna pogoda i wysoka jak na grudzień temperatura zachęcała do biegania pomimo zmęczenia.

6

7

8

9

10

„Jadłonomia” nareszcie trafiła w moje ręce. Kilka przepisów już wypróbowałam – są wspaniałe!

12

11

13

Święta Bożego Narodzenia to niesamowity czas. Piękne zapachy, wyjątkowe ozdoby i uśmiechy na twarzach!

18

Stary samochód oraz polna droga z niezliczoną ilością dziur i najlepiej jeszcze kałuż to gwarancja świetnej zabawy!

14

15

17

19

Już za kilka godzin powitamy Nowy Rok. Na te najbliższe dwanaście miesięcy, życzę Wam dużo miłości i uśmiechu. Wielkich marzeń i odwagi do ich realizacji. Cudownych chwil i cennych lekcji!

Iwona

Leave a Reply

Discover more from Moja pasja - życie

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading