Lifestyle

Marzec

marzec

Marzec zakończył się pięknie, a to zakończenie sprawiło, że pomimo wielu gorszych momentów, miesiąc ten zaliczam do bardzo udanych! Nareszcie zawitała wiosna i zrobiło się dużo weselej. Oby ta nasza radość trwała nieprzerwanie, niezależnie od pogody.

Poniżej kilka ujęć z minionych tygodni

marzec

marzec

Jak w każdy pierwszy weekend miesiąca, i tym razem odwiedziłam stolicę Dolnego Śląska. Razem z moją siostrą wybrałyśmy się po zajęciach na późny obiad, a po jedzeniu na krótki spacer po Wrocławiu. Zawędrowałyśmy aż do Galerii Neonów – miejsca, które od razu bardzo przypadło nam do gustu. Obie uwielbiamy poznawać nieturystyczne atrakcje miejsc, w których jesteśmy i ta galeria niewątpliwie do takich należy. Jeśli jesteście z Wrocławia albo wybieracie się tam, to serdecznie wam polecam to miejsce. Najlepiej wybrać się tam po zmroku. Galeria znajduje się na ul. Ruskiej 46.

marzec

Remont w moim pokoju trwa nieprzerwanie od ponad miesiąca. I chociaż zbliża się już ku końcowi, to jeszcze sporo pracy przede mną. Ale… uwielbiam to!

marzec

marzec

marzec

Wizyty na wsi to zazwyczaj najpiękniejszy dla mnie czas. Cisza, spokój i przyroda, to, to co pozwala mi najlepiej się zrelaksować.

marzec

Ostatnie dni, pełne słonecznych promieni przypomniały mi, za czym najbardziej tęskniłam całą zimę. Wykorzystuję więc każdą chwilę na spacery na świeżym powietrzu!

marzec

Życzę Wam wszystkim, i sobie również, szczęśliwego życia!

Leave a Reply

Discover more from Moja pasja - życie

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading