Odżywianie

Koktajl ze szpinaku, banana i mleka ryżowego

Koktajl ze szpinaku, banana i mleka ryżowego

O tym, że uwielbiam koktajle pisałam na blogu już wielokrotnie. W tym roku postawiłam na zieleń i to właśnie zielone koktajle znajdziecie u mnie najczęściej. Już sam kolor dodaje energii i poprawia nastrój. Na blogu jest już kilka moich pomysłów na zielony koktajl. Znajdziecie je między innymi tutaj, tutaj i tutaj.

Dzisiaj przygotowałam koktajl ze szpinaku, banana i mleka ryżowego. Właściwości szpinaku są niezliczone. Warto o nich poczytać, bo gwarantuję, że jeśli poznacie jego wspaniały wpływ na nasze zdrowie, to zaczniecie uwzględniać go w swoich codziennych posiłkach.

Jeśli nie przepadacie za szpinakiem, to właśnie koktajle mogą być dobrym rozwiązaniem żeby jednak z niego nie rezygnować. W połączeniu z ulubionymi owocami i dodatkami, nie będzie mocno wyczuwalny, a my będziemy się cieszyć dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Koktajle to świetny pomysł na przemycenie sporej ilości witamin do naszej diety. Ten koktajl ze szpinaku, banana i mleka ryżowego z pewnością na dłużej ze mną pozostanie.

Składniki (na 1 porcję):
– 1 duża garść szpinaku
– 1 bardzo dojrzały banan
– 1 szklanka mleka ryżowego
– 2 łyżki soku z cytryny

Przygotowywanie koktajli podoba mi się najbardziej. Wystarczy wrzucić wszystkie składniki do kielicha blendera i zmiksować. Zajmie nam to dosłownie chwilkę, a korzyści będą ogromne!

A Wy lubicie zielone koktajle?

Koktajl ze szpinaku, banana i mleka ryżowego

Koktajl ze szpinaku, banana i mleka ryżowego

Życzę Wam cudownej niedzieli!

Leave a Reply

Discover more from Moja pasja - życie

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading