Lifestyle,  Podróże

3 profile na Instagramie, które warto obserwować

3 profile na Instagramie, które warto obserwować

Konto na Instagramie ma już większość z nas. Codziennie publikujemy tam miliony zdjęć, przeglądamy fotografie innych użytkowników i dwukrotnie stukamy w ekran kiedy zdjęcie nam się spodoba. Instagram jest kopalnią inspiracji i właśnie za to uwielbiam go najbardziej.

Dzisiaj chciałabym polecić wam 3 profile na Instagramie, które warto obserwować. A ponieważ jestem właśnie w trakcie krótkiej podróży, będą to profile podróżnicze.

@travelinagnes
Na profilu Agnieszki podziwiać można przepiękne zdjęcia, które ich autorka z ogromnym wyczuciem robi podczas swoich podróży. Każde jej zdjęcie ma w sobie coś niezwykłego, chciałoby się oglądać je bez końca. Kiedy przeglądam jej profil, mam ochotę od razu kupić bilet i lecieć!

3 profile na Instagramie, które warto obserwować @travelinagnes

@travelinagnes

@samaprzezswiat
Sabina podróżuje sama. Zwiedziła spory kawałek świata a swoimi przeżyciami oprawionymi pięknymi fotografiami dzieli się poza Instagramem również na blogu www.samaprzezswiat.pl. Jej filozofia samotnych podróży jest bardzo zbliżona do mojej, być może dlatego właśnie tak bardzo przypadł mi do gustu jej profil.

@samaprzezswiat

@samaprzezswiat

@kolemsietoczy
Karol to niezwykle pozytywny chłopak. W jego podróżach sporą rolę odgrywa rower, bo Karol wiele miejsc poznaje właśnie na dwóch kółkach. Poza jego profilem na Instagramie, warto zajrzeć też na Karola bloga www.kolemsietoczy.pl i jego kanał na YouTube. Gwarantuję wam wiele wspaniałych wrażeń i sporą dawkę podróżniczej motywacji!

@kolemsietoczy

@kolemsietoczy

Zdjęcia pochodzą z profili @travelinagnes @samaprzezswiat @kolemsietoczy

Leave a Reply

Discover more from Moja pasja - życie

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading