Uroda

Jak zrobić peeling kawowy w domu? – Mój sposób

Jak zrobić peeling kawowy w domu? - Mój sposób

Lubimy wyglądać dobrze, dbać o siebie i pielęgnować swoje ciało. Lubimy czuć się dobrze w swojej skórze. Chciałybyśmy jak najdłużej cieszyć się napiętą, gładką i piękną skórą. Często w tym celu sięgamy po super drogie kosmetyki, które mają sprawić, że nasza skóra będzie wyglądała pięknie.

W naszej kuchni znajduje się wiele składników, które mogą pomóc nam w utrzymaniu naszej skóry w dobrej kondycji, bez wydawania majątku na kosmetyki. Peeling kawowy to mój nr 1 jeśli chodzi o domowe kosmetyki. Żaden drogeryjny peeling mu nie dorównuje. Skóra po nim jest jedwabiście gładka, nawilżona i cudownie miękka. Stosując go regularnie, możemy mieć pewność, że nasza skóra się uelastyczni i będzie gładka. Jeśli zastanawiacie się jak zrobić peeling kawowy w domu, to poniżej przedstawiam wam mój sposób.

Składniki:
– 5 łyżeczek kawy prawdziwej
– 2 łyżki oleju kokosowego
– 1 łyżeczka cynamonu

Kawę zaparzam i odcedzam, zostawiając jedynie fusy. Mieszam je z resztą składników i gotowe. Taka porcja peelingu wystarcza mi do wykonania zabiegu na całym ciele. Zwilżam je lekko, nakładam kawową miksturę i masuję. Cały zabieg u mnie trwa około 10 minut. Następnie spłukuję całe ciało. Dzięki olejowi kokosowemu, nasza skóra jest już nawilżona, jednak jeśli chcecie nawilżyć ją jeszcze bardziej, po wykonaniu peelingu użyjcie balsamu do ciała.

Jak zrobić peeling kawowy w domu? - Mój sposób

Jak zrobić peeling kawowy w domu? - Mój sposób

Jak zrobić peeling kawowy w domu? - Mój sposób

Zapraszam Was do obserwowania mojego profilu na Instagramie.

2 komentarze

Leave a Reply

Discover more from Moja pasja - życie

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading