Wnętrza

Zaproś wiosnę do swojego domu już teraz!

Zaproś wiosnę do swojego domu już teraz!

Zima coraz bardziej daje nam się we znaki. Kilkudniowe ocieplenie według meteorologów zaraz znowu ma zastąpić siarczysty mróz. A my już tak bardzo czekamy na wiosnę… Chcemy zdjąć puchowe kurtki, chodzić w trampkach i wygrzewać się na słońcu.

Mi z wiosną najbardziej kojarzy się roślinność, która na nowo budzi się do życia. Nie może jej więc zabraknąć w moim pokoju. Zaproś wiosnę do swojego domu już teraz, wprowadzając zaledwie kilka drobnych zmian. Nie zrujnują budżetu a z pewnością wprawią w cudowny nastrój i przywołają wiosenny klimat.

  1. Świeże wiosenne tulipany w żywym kolorze z pewnością rozweselą każde wnętrze. Wystarczy choćby jeden żeby poczuć wiosnę. Postawmy wazon w widocznym miejscu i spoglądajmy na niego jak najczęściej, a wiosna zawita do naszego serca w mgnieniu oka.

2. Oprawione w ramki plakaty w botaniczne wzory, to kolejny sposób na wprowadzenie wiosennego klimatu do wnętrza. Jeśli macie choć odrobinę talentu malarskiego, bez problemu zrobicie je sami. Moja siostra użyła do tego zwykłych farb plakatowych, a efekt jest wspaniały.

3. Kwiaty doniczkowe to coś, czego nie może zabraknąć w moim pokoju. Chcąc wprowadzić trochę wiosennego powiewu, ulubione rośliny postawiłam na starym pianinie, biurku, półce i tuż przy łóżku. Pokój od razu nabrał świeżości!

Zaproś wiosnę do swojego domu już teraz.

Zaproś wiosnę do swojego domu już teraz.

Zaproś wiosnę do swojego domu już teraz.

Zaproś wiosnę do swojego domu już teraz.

Wszystkie plakaty wykonała dla mnie moja siostra. W wolnej chwili zajrzyjcie na jej Instagram.
A po więcej moich zdjęć zapraszam Was na mój profil.

Leave a Reply

Discover more from Moja pasja - życie

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading