Lifestyle

Kwiecień

kwiecień

Kwiecień zaczął się słonecznie i tak samo pięknie się kończy. Każdego dnia starałam się wychodzić z domu i korzystać z wiosennej pogody. Nawet kiedy pada warto pójść do lasu czy pobliskiego parku. Spacer potrafi rozweselić nawet deszczowe dni, szczególnie, kiedy na nogach mamy kalosze 🙂

Poniżej kilka ujęć z minionych tygodni

Pierwsze dwa dni kwietnia spędziłam w cudownym Wrocławiu. Pogoda była przepiękna, więc korzystałam z niej ile tylko mogłam. W przerwach pomiędzy zajęciami wychodziłam na spacer nad Odrę, siadałam tuż przy rzece i łapałam promienie słońca.

kwiecień

Każda okazja jest dobra, żeby wyruszyć w drogę, zobaczyć coś nowego i spędzić czas w innym miejscu. Właśnie dlatego kolejny weekend kwietnia spędziłam w Poznaniu. Długie spacery po poznańskich uliczkach pozwoliły mi się zrelaksować i z większą energią zacząć kolejny, pracowity tydzień.

kwiecień

kwiecień

Święta minęły mi bardzo szybko ale nawet tych kilka dni spędzonych z rodziną wystarczyło, żeby poczuć się wspaniale. W tych dniach nie mogło oczywiście zabraknąć świątecznych spacerów na świeżym powietrzu.

kwiecień

kwiecień

kwiecień

Świąteczny deser z przepisu Eryka z bloga www.erVegan.com

kwiecień

Uwielbiam wizyty na wsi!

kwiecień

kwiecień

Małe zmiany w sypialni.

kwiecień

kwiecień

Lasy, sady, jeziora…

kwiecień

kwiecień

kwiecień

kwiecień

kwiecień

kwiecień

Życzę Wam cudownego długiego weekendu!

Leave a Reply

Discover more from Moja pasja - życie

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading