Odżywianie

7-dniowe wyzwanie: letnie sałatki

7- dniowe wyzwanie: letnie sałatki

Zastanawiacie się, co jeść w letnie dni, kiedy żar leje się z nieba? Właśnie ruszamy z kolejnym wyzwaniem, które Wam to ułatwi! 7-dniowe wyzwanie: letnie sałatki, to wyzwanie, które zainspiruje Was do przygotowywania lekkich, zdrowych i smacznych posiłków, które urozmaicą Waszą codzienną dietę.

Na czym polega wyzwanie? Przez kolejny tydzień, każdego dnia, w nasz jadłospis wplatamy letnią sałatkę. Poniżej znajdziecie propozycje przepysznych letnich sałatek na cały tydzień. Pamiętajcie, że to tylko propozycje i jeśli macie jakieś ulubione przepisy, to spokojnie możecie je wykorzystać i zamienić, z którymś wymienionym poniżej. Możecie zamieniać kolejność albo pomijać daną propozycję, a jeśli coś wyjątkowo Wam posmakuje, to zróbcie to ponownie. Starałam się wybrać takie sałatki, które są smaczne, szybkie w przygotowaniu i z łatwo dostępnych produktów, a to wszystko po to, żeby nie było wymówek.

Na samym końcu tego wpisu znajdziesz to wyzwanie w formie e-booka, którego możesz pobrać, żeby wszystkie przepisy mieć zawsze pod ręką.

7-dniowe wyzwanie: letnie sałatki

Dzień 1
Sałatka z fetą i arbuzem – przepis znajdziesz pod tym linkiem.

Dzień 2
Sałatka z pieczonym łososiem – tutaj możesz zobaczyć przepis.

Dzień 3
Sałatka z pomidorami i burratą – tutaj znajdziesz przepis.

Dzień 4
Sałatka ze smażonymi krewetkami z mango – dokładny przepis znajdziesz tutaj.

Dzień 5
Prosta sałatka z fetą – przepis możesz podejrzeć w tym wpisie.

Dzień 6
Sałatka z mozzarellą i pomidorkami – tutaj znajdziesz przepis.

Dzień 7
Sałatka z wędzonym łososiem – w tym wpisie możesz zobaczyć przepis.

Jeśli czujecie, że to wyzwanie, to coś dla Was, to dołączcie do mnie! Przed nami 7 dni zdrowych i pysznych sałatek. Dajcie znać w komentarzu, czy weźmiecie udział w wyzwaniu i koniecznie na koniec wyzwania podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

Zapraszam Was również na mojego Tiktoka, gdzie każdą z tych propozycji będziecie mogli zobaczyć w wersji video, a w komentarzach możecie wymienić się z innymi osobami swoimi przemyśleniami, radami i wspólnie będziemy się motywować do dalszego działania.

Poniżej obiecany wcześniej e-book.

7-dniowe wyzwanie: letnie sałatki

Leave a Reply

Discover more from Moja pasja - życie

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading